Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ЧЕРКАЩАНЦІ ВРУЧИЛИ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ЧЕРКАЩАНЦІ ВРУЧИЛИ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

2 березня 2021 року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав Катерину Родную з цим почесним званням і вручив посвідчення та нагрудний знак "Мати-героїня".

Родная Катерина Михайлівна народилася 4 грудня 1974 року у м. Черкаси, проживає із сім’єю. Після навчання у Черкаській загальноосвітній середній школі № 5 у 1992 році вступила до Черкаського комерційного технікуму. У 1995 здобула спеціальність «Технологія громадського харчування» за кваліфікацією «Технік-технолог».

Після закінчення технікуму залишилася працювати в цьому ж навчальному закладі на посаді секретаря учбової частини. З 2011 року повністю присвятила себе вихованню дітей.

Катерина Михайлівна – багатодітна матір, яка народила шестеро дітей,  п'ятеро з яких вже досягли восьмирічного віку. Діти виховуються на засадах духовності, любові до людей, поваги до старших, чуйності та доброти. В сім’ї створені сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей.

«Ми маємо розуміння наскільки в наші часи складно виховувати дітей. Тому відверто захоплюємося матерями-героїнями, які виховують майбутнє нашої країни», - зазначив Євгеній Данченко.

Додамо, що від громади міста сім’я отримала 10 000 гривень передбачених соціальною програмою «Турбота».