Notice: Undefined index: glas in /home/ct115h00/web/dspck.gov.ua/public_html/plugins/system/mibokglaza/mibokglaza.php on line 107
ЯКУ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ОТРИМУЮТЬ БАГАТОДІТНІ РОДИНИ
Контактна ел.пошта:
Консультації:
(0472) 54-22-01
Image

Новини департаменту

ЯКУ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ОТРИМУЮТЬ БАГАТОДІТНІ РОДИНИ

Як повідомляє заступник директора департаменту соціальної політики-начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат Катерина Бінусова,

з 1 квітня 2019 року багатодітні сім’ї мають право на отримання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, у розмірі 1700 гривень.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №250 від 13.03.2019 року допомога призначається на третю і кожну наступну дитину до досягнення 6-річного віку. У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Для отримання допомоги з 1 квітня 2019 року одному з батьків дитини, які постійно проживають разом, необхідно прийти до Громадської приймальні департаменту соцполітики по бул. Шеченка, 307, пред'явити документ, що посвідчує особу, та подати наступні документи:

  • заяву (за затвердженим зразком);
  • копію посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  • копію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  • копію свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).

Документи буде розглянуто протягом десяти днів з дня подання заяви. Про результати розгляду заявникові буде надано письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення.

Виплата допомоги здійснюватиметься з коштів державного бюджету у вигляді субвенції місцевим бюджетам на банківський рахунок, або готівкою у відділеннях поштового зв'язку.

За більш детальною інформацією можна звернутися за адресою: Черкаси, б-р Шевченка, 307, тел. 542201, 377483, 372352.